Reparatie- en installeerservice

computer6Na verloop van tijd kan het voorkomen dat de computer niet meer vooruit te branden is of dat de PC niet meer opstart. Updates die niet willen komen of het scherm wat zwart blijft. U wilt een nieuw programma proberen maar durft/kunt het niet te installeren. Allemaal ‘problemen’ die bij het gebruik van een computer thuis kunnen ontstaan. Of u wilt een nieuwe computer kopen maar weet niet of de door u uitgekozen computer goed is voor de werkzaamheden die u er mee wilt doen. U wilt een nieuwe Windows/ Linux/MacOS installeren, maar wilt niet uw oude gegevens kwijt. Kortom: u hebt computerproblemen die u zelf niet kunt oplossen.
 
De Computerclub Schoonebeek 50plus heeft voor eigen leden, een reparatie- en installeer service. Deze service geeft de mogelijkheid om dit soort problemen voor onze leden, tegen een sterk gereduceerd tarief, op te lossen of advies uit te brengen. Dit wordt gedaan door deskundige vrijwilligers die natuurlijk niet 100% van hun tijd hieraan kunnen/willen besteden. Daarom kunt u onderstaand formulier invullen zodat we weten wat de klachten zijn of welk advies u wilt hebben. Omschrijf zo goed mogelijk uw probleem en na het versturen van het formulier wordt contact met u opgenomen voor een afspraak. Dit kan zijn dat u de PC bij iemand thuis moet brengen of er wordt een afspraak gemaakt voor een vrijdagmiddag in het computerlokaal. Voor een reparatie wordt met u overlegd of dit nog zinvol is of dat het verstandiger is niet meer in de ‘oude’ PC te investeren. Ook moet u letten op het volgende; Bij een herinstallatie wordt alleen software geïnstalleerd waarvan een licentie in uw bezit is (b.v. Windows of Office) of als het gaat om ‘freeware’, dus gratis software.